GGD Teststraat #28
Het testlandschap na de zomer
Welkom in de nieuwe webinar omgeving van de GGD. Voor dit platform dien je een nieuw account aan te maken waarna je je gemakkelijk kunt aanmelden voor het eerstvolgende webinar op 21 juli 2021 om 20:30 uur. Mis het niet! Lukt het niet? Mail even naar service@crowdale.com!
Deze week in de Teststraat
21 juli wordt het 28ste GGD teststraat webinar georganiseerd. De invloed van de Delta-variant heeft de afgelopen dagen een stempel gedrukt op de stemming van burgers deze zomer. Het aantal besmettingen loopt weer op en net verkregen vrijheden worden (gedeeltelijk) teruggedraaid. Voor wie het nog niet duidelijk was, Covid-19 blijft nog onder ons.
Maarten de Jong (Epidemioloog bij GGD Amsterdam) zal te gast zijn om meer te vertellen over de toegenomen infectiedruk, de Delta-variant, de toegenomen R-factor en de invloed van vaccineren. Daarnaast is Nienke van Loon, Lab Technologie Manager bij GGD GHOR, te gast om ons te informeren over wijzigingen in ons testlandschap.
Vaste gast Atte Bootsma licht de laatste actualiteiten uit de teststraat toe. Presentator Camiel Notermans geniet van een welverdiende vakantie waardoor Judith dit keer de gehele presentatie voor haar rekening zal nemen. Wij zien uit naar je komst!
Aanmelden
Iedereen die zich voor de afgelopen editie heeft aangemeld ontvangt een uitnodiging met persoonlijke link. Niet alle collega’s zijn op de hoogte van deze webinars. Mond-tot-mondreclame werkt ook, dus geef het door als je de gelegenheid hebt!
Wil je graag deelnemen maar heb je je niet voor de vorige editie aangemeld? Meld je dan aan via de knop rechts.
Deze webinars zijn bedoeld voor GGD-collega’s die betrokken zijn bij het testen op COVID-19. Maar andere collega’s zijn uiteraard ook welkom. De webinars geven inzicht in het gehele proces rondom testen en traceren, het gebruik van CoronIT en welke partners hierbij betrokken zijn.