Terug Hulp nodig
290 keer bekeken

GGD Teststraat 35

Deze week hebben we het over: Omikron, Capaciteit & Agressie

De uitzending is interactief, dus breng graag jouw vragen in en participeer in de polls en stellingen.

 

In deze aflevering van de Teststraat:

De ontwikkeling van het aantal testen én het aantal besmettingen zorgt weer voor extra spanning op burgers en de maatschappij. Chaim Wannet, trainer bij RadarVertige, maakt weer zijn opwachting om praktijkcases toe te lichten en al je vragen over je eigen ervaringen te beantwoorden. Aan tafel ook Jos Hoens van GGD Utrecht, die 'de praktijk' vertegenwoordigt.

Rob Schuurmans, Medisch moleculair microbioloog verbonden aan het Medisch Lab van UMC Utrecht, gaat ons informeren over de laatste ontwikkelingen over Covid19. Hoe onderzoekt men de Omikronvariant en wat is de mogelijke impact van op testen.  

Atte Bootsma zal de actualiteiten toelichten. De presentatie is weer in de vertrouwde handen van Camiel Notermans van Crowdale.

De uitzending is interactief, dus breng graag jouw vragen in en participeer in de polls en stellingen.

 

Aanmelden

Alle betrokkenen bij het testen en vaccineren zijn welkom bij deze uitzendingen. Iedereen die zich voor de afgelopen editie heeft aangemeld ontvangt een uitnodiging met persoonlijke link. Niet alle collega’s zijn op de hoogte van deze webinars. Mond-tot-mondreclame werkt ook, dus geef het door als je de gelegenheid hebt!

Wil je graag deelnemen maar heb je je niet voor de vorige editie aangemeld? Meld je dan aan via de knop rechts.

Deze webinars zijn bedoeld voor GGD-collega’s die betrokken zijn bij het testen op COVID-19. Maar andere collega’s zijn uiteraard ook welkom. De webinars geven inzicht in het gehele proces rondom testen en traceren, het gebruik van CoronIT en welke partners hierbij betrokken zijn.

woensdag

8

december 2021

Dit webinar heeft al plaatsgevonden, u dient ingelogd te zijn om het terug te kijken.